Announcements
Csm Technologies
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Labib Aftabuddin CSE
2 Ankita Biswal CSE
Skyline Associate pvt.ltd
Sl.No. Name of the Student Branch
1 NAME BRANCH
2 Simran Rani CSE
3 Sthitiprangya Rout CSE
4 Sonipriya Das CSE
5 Harapriya Mahapatra CIVIL
6 Priyanka Sethy CIVIL
Uplus Technology
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Tapaswini Sethy EE
2 Pujarani Das EE
3 Rani Ankita Kumari Das EEE
4 Anuyesha Mishra EEE
5 Nibedita Nayak EEE
6 Manjulata Purty ECE
7 Rashmita Mallick ECE
8 Geetanjali Munda ECE
Ajatus Pvt Ltd
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Trilochan Parida CSE
Bhabani Industries
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Rajesh Kumar Nayak ME
2 Sidheswar Bariki ME
3 Ranjit Kumar Das ME
4 Md Umer Alam ME
Schaeffler India Limited
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Jyotiprakash Das ME
2 Haraprasad Nayak ME
3 Sidhanta Kumar Pradhan ME
4 Srikanta Panigrahi ME
5 Soumya Ranjan Champatiray ME
6 Anurag Suryabanshee ME
7 Chinmaya Pradhan ME
8 Rajesh Kumar Nayak ME
9 Tarun Kumar Panda EE
Savantis pvt ltd
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Chinmayee Meher CSE
2 Dibyaprakash Ojha ME
3 Geet Rohit Das Biswal CSE
4 Biswaranjan Dehury CSE
5 Sobhagyalaxmi Bastia CSE
6 Ankita Biswal CSE
Concentrix Pvt Ltd
Sl.No. Name of the Student Branch
1 NAME BRANCH
2 Simran Rani CSE
Appasamy Assiciate
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Jagannath Sutar EE
2 Aurobinda Nath EE
3 Sourav Mishra EEE
4 Manas Ranjan prusti EEE
5 Biswa Ranjan Sethy EE
6 Tarun Kumar Panda EEE
7 Bikram Kesheri Behera EEE
8 Ratnakar Sahu EEE
Wipro Infrastructure
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Asish Kumar Muduli ME
2 Robin Kumar Singh ME
3 Sudhansu Sekhar Mohala ME
4 Rajesh Kumar Dehury ME
5 Sai Amaresh Jena ME
6 Dibyaprakash Ojha ME
7 Nihar Ranjan Parida ME
8 Danish Alam Khan ME
Rolex Ring
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Haraprasad Swain ME
2 Debasis Bindhani ME
3 Jagannath Ekka ME
4 Jitun Mishra ME
5 Sunil swain ME
6 Somesh Sahu ME
CEAT Tyre
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Satya sarup Sa ME
Dhoot Transmission Pvt.ltd
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Aurobinda Panjia EEE
2 Nihar Ranjan Behera EEE
3 Rani Ankita Kumari Das EEE
4 Anuyesha Mishra EEE
5 Anuradha Patra ECE
6 Rubikan sahoo ECE
7 Sipranjali Sethi ECE
8 Geetanjali Munda ECE
9 Pragnya Priyadarsni Rout ECE
10 Manjulata Purty ECE
11 Rashmita Mallick ECE
12 Monalisha Patra ECE
13 Akangkshit Ramesh Meher ME
14 Deepak Kumar Barik ME
15 Rajesh Dehuri ME
16 Alekha Swain ME
17 Soumya Ranjan Naik ME
18 Jitun Mishra ME
19 Debasish Jena ME
20 Bhabani Sankar Sahoo ME
21 Sumit Panighari EE
22 Pujarani Das EE
23 Ashish Kumar Jena EE
24 Kanhu Charan Behera EE
25 Sidhanta Kumar Sahoo EE
26 Yajnyaseni Behera EE
27 Niroj Bej EE
28 Biplob Sethi EEE
IT Sad Technology Pvt.Ltd (Wipro Technology)
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Dhiraj Kumar Sahu CSE
2 Rutuparna Das CSE
3 Pratishruti Nayak CSE
4 Rajesh Kumar CSE
5 Bharati Pradhan CSE
6 Debashish Mishra CSE
7 Prakash Ray CSE
8 Rajesh Kumar Biswal EE
9 Harapriya Mahapatra CIVIL
10 Rahul Behera CSE
Wipro Infrastructure (2nd Round)
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Akshaya Kumar Biswal ME
2 Kaibalya Bhoi ME
3 RinkuBaliyarsingh ME
Varroc Engineering pvt.ltd
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Srikant Panda EEE
2 Manas Ranjan Prusti EEE
3 Ajaya Kumar Mallick EE
4 Nihar ranjan Behura EEE
5 Abhijeet Kumar mohanty EEE
6 Tapaswini Sethy EE
7 Sajal Sahoo ECE
8 Priti pprangya sutar ECE
9 Barun Mahanand ECE
10 Rubikan Sahoo ECE
Bajaj Electricals Ltd.
Sl.No. Name of the Student Branch
1 Shrikant Panda EEE
2 Manas Ranjan Prusti EEE
3 Ajay Kumar Mallick EE
4 Nihar Ranjan Behura EEE
5 Abhijeet Kumar Mohanty EEE